Sportif Direktör Sercan Şenel; “Sezona hazırız, 12 Eylül Cumartesi günü Kartal Yakacık’ta buluşalım”

Hentbol Erkekler Süper Liginde ilçemizin ismini dünyaya duyuran Taşova Hentbol Spor , Slovakya’nın HC Sporta Hlohovec takımından Oleksandr Petrov’u transfer ederek yeni sezon hazırlıklarını tamamladı.

Taşova Hentbol Spor Sportif Direktörü Sercan Şenel, Gazetemiz Taşova Havadis’e yaptığı açıklamada;  geçen yılki başarılarını tekrarlamak, bu sezon ligi üst sıralarda tamamlamak için takıma takviye yapmaya devam ettiklerini söyledi.

Ligin bu sezon geçen sezona göre daha çekişmeli ve zor geçeceğine işaret eden Şenel, “Yeni sezon öncesi tüm takımlar kadrolarına önemli takviyeler yaptı. Taşova Hentbol Spor olarak kadromuzu zenginleştirmek için yaptığımız araştırmalar sonucunda takımımıza katkı sağlayacağına inandığımız Slovakya’nın HC Sporta Hlohovec takımından Oleksandr Petrov ile 1 yıllık sözleşme imzaladık” dedi.

Şenel, yeni transferlerinin takıma önemli katkı sağlayacağına inandığını belirterek, 12 Eylül 2015 Cumartesi günü saat 15.00’de ANAFEN Spor ile Kartal-Yakacık İTO Spor salonunda oynayacağımız Süper ligin ilk maçına tüm hemşehrilerimizi bekliyorum” dedi.

 

Yorum Ekle