SEZGİN ÜNSAL GÜVEN TAZELEDİ

İstanbul Kartal ilçesinde kısa süre önce kurulan Marmara Amasyalılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 09.12.2012 – Saat 10.30 dernek merkezinde gerçekleşen 1.Olağan gelen kurulda tek liste ile seçime gidildi.


   1.olağan gelen kurulda tekrar başkanlığa seçilen Sezgin Ünsal genel kurula katılan üyelere hitaben konuşma yaptı. Sezgin Ünsal yaptığı konuşmasında özellikle birlikte güç olmalıyız dediler. Bize kimse dernekçiliği öğretmesin biz 20 yıldır dernekçilik konusunda uzmanlaştık. Bu bilgi donalımı Amasyalı hemşerilerimiz için üretime döndüre bilmek için tekrar böyle bir oluşuma ihtiyaç duyduk ve derneğimizi kurduk dediler.


  Yalnız İstanbul değil, Marmara bölgesinde yaşayan hemşerilerimize kucak açtık.gelin bu derneğimiz Marmara Bölgesinin neresinde olursa olsun sizi bağrına basmaya hazır dediler.


Dernek genel kurulumuzda üyelerimize hangi federasyon diye sorduk. ASDEF dediler bizde gemimizin rotasını ASDEF doğrultusunda çevirdik. Hayırlı olur inşallah diyen Sezgin Ünsal.


Amasya adına faaliyet gösteren tüm sivil toplum kuruluşları bizimdir. Her zaman dayanışmaya hazırız dediler.


 Kısa adı ASDEF olan Amasyalı dernekler federasyonu genel başkanı İsmail Aktaş.Marmara Amasyalılar derneği genel kurulunda gerçekleştirdi konuşmasında.bu derneğimizin diğer derneklerden ayıran özellik.tercümeli hemşerilerimizin oluşu yaşları hayli ilerlemelerine rağmen yüreklerindeki Amasya sevdalı beni son derece etkiledi.bu güzel insanlarla ASDEF çatısı altında çalışmaktan onur duyacağım dediler.


   Marmara Amasyalılar kültür yardımlaşma dayanışma derneği yeni yönetim kurulu şu şekilde oluştu.


 


DANIŞMA KURULU


 


Doğan Sofracı oğlu. Emin Emir. Adem Köksal. Ruhi Keleş


 


YÖNETİM KURULU


 


Sezgin Ünsal        Başkan


Osman Yalçın     – Başkan yrd


Ülkü  Ak tepe        Sekreter


Nurettin Oğlakçı – Mali Sekreter


Yunus Tuna          Üye


İlmihan Aygün      Üye


Kenan Aydın         Üye


 


DENETLEME KURULU


 


Rüstem Davet     Sait Özaslan      Şuayip Eriş

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.