SARI’DAN YEŞİL KAMPANYA

İlimiz Milliyetçi Hareket Partisi milletvekili adayı hemşehrimiz iş adamı Mehmet Sarı yaptığı açıklamada, “Bir ay boyunca Amasyamız ve ilçelerimizde yeşil bir kampanya yürüteceğiz.Çevreye , çocuklara ve aynı zamanda  yaşlı ve hastalara duyarlı bir kampanya yürüteceğiz” dedi.

Amasyalılara saygılı ve çevreye duyarlı bir seçim kampanyası yapacaklarını ifade eden Sarı, “Bayraklarımız, broşürlerimiz, afişlerimiz, posterlerimiz çevreyi kirletmeyecek. Kirlettiğimiz yerleri kendimiz temizleyeceğiz. Kimseye kendimizi zorla dinlemeyeceğiz. Kimseyi kulağını tıkamak zorunda bırakmayacağız. Biz Amasya’nın birinci sınıf bir şehir olmasını istiyoruz.

MHP adayı Sarı, yaptığı  basın toplantısında yürütecekleri yeşil kampanyaya ilişkin değerlendirmelerde bulundu, Sarı, “Yeşil kampanya çağrımızı bütün partililerime yapıyorum. Kampanya araçlarımızı mesai saatleri içerisinde dolaştıracağız. Ses cihazlarını yüksek desibelle çalıştırmayacağız. Metrelerce uzaktan kendimizi dinlettirmeye çalışmayacağız. Çocuklarımızı okul sıralarında rahatsız etmeyeceğiz. Hastalarımızı yataklarında huzursuz etmeyeceğiz. Minik bebeklerimizi uykusundan kaldırıp annelerini rahatsız etmeyeceğiz” dedi.

002(2)

Amasyalılara saygılı ve çevreye duyarlı bir seçim kampanyası yapacaklarını ifade eden Mehmet Sarı, “Bayraklarımız, broşürlerimiz, afişlerimiz, posterlerimiz çevreyi kirletmeyecek. Kirlettiğimiz yerleri kendimiz temizleyeceğiz. Kimseye kendimizi zorla dinlemeyeceğiz. Kimseyi kulağını tıkamak zorunda bırakmayacağız. Biz Amasya’nın birinci sınıf bir şehir olmasını istiyoruz. Bu nedenle seçmenlerimize ulaşmak için sosyal medya imkanlarını daha yaygın bir şekilde kullanacağımızı buradan ilan ediyoruz. Yapacağımız kampanya sırasında zaten tıkalı olan Amasya trafiğinde olumsuzluğa neden olan taraf olanın MHP’liler olmayacağını şimdiden ilan ediyoruz.” dedi.

Yorum Ekle