Amasya İtimat

SARI, DURUCASULULARLA BULUŞTU

Amasya belediye başkan adayı Mehmet Sarı gurup toplantılarına devam ediyor.

Yaklaşık 40 gündür aralıksız olarak seçim çalışmalarını sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi belediye başkan adayı Mehmet Sarı 25 Ocak 2019 akşamı Amasya’da  ikamet eden  ilçemize bağlı Durucasu köylüleriyle Amasya Göksu kafede  bir araya geldi.
Durucasu köyünden Leyla Doğan’ın organizasyonu ile  gerçekleşen toplantıya yaklaşık 150 kişi katıldı.
Mehmet Sarı’ya yaptığı konuşmada: “Bu güzel organizasyonda sizlerin arasında olmak ve Amasyamızın geleceğini tayin etmek için destekleriniz için yürekten teşekkür ediyorum. Leyla Hanım her zaman sizler gibi yanımda olarak desteklerini veriyor, sizler de eğer bana Amasya için yetkiyi verirseniz ki sizlere güvenim sonsuz. Huzur ve refahınız için 1 Nisan 2019 sabahı itibarı ile projelerimizi hayata geçireceğiz. Destek sizden hizmet bizden” dedi.
Toplantının ardından özel hazırlanmış Mehmet Sarı tablosunu hediye eden Leyla Doğan; “Bizlerin her zaman yanında olan çok değerli ağabeyim, başkanım Mehmet Sarı başkanımıza daha önceleri ve adaylık sürecinde hep yanında olarak desteklerimizi verdik. Bu akşam köylülerimize bizi yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Yorum Ekle