Amasya İtimat

ŞAİR SAMİ ASLANDAN DAVET

0
399

    Sevgili okurlar,değerli dostlar,


    Yayımlanmış üç şiir kitabımı”MEVSİM GİBİ”adıyla bir kitapta toplamış bulunuyorum.

 

    Piyasa’ya çıkmış olan bu şiir kitabının gerek tanıtımını gerekse imza günü’nü yapmam dolayısıyla bütün dost ve hemşehrilerimi bu etkinliğime davet ediyorum.

 

     Kıymetli okurlar,bu güne kadar onsekiz şiirim çeşitli sanatçı kardeşlerim tarafından bestelenerek türk halk müziği olarak bir çok radyo ve televizyonlarda söylenmektedir.

 

     Yapacak olduğum bu imza günümde şiirlerimi besteleyerek okuyan sanatçılarımızdan,Ayşegül PINAR,İzzet AKTAŞ,Turan ÜSTÜN,Ünal taşlık,Aysu BAL,Günay,Buket ÜNAL,Ufuk ALTUN,Cumali ATİLA,Kerem ÖZDEMİR ve Şiirleriyle,Kasım Alper ÖZDEMİR bu gecemizde bizleri onurlandıracaklardır.

 

Bu gecemize hazırlık münasebetiyle 23-Ekim Cumartesi günü saat 22,00’de Medya fm,Radyoda”Yaşam yokuşunda savaş proğramında”Sn Savaş Koç’un konuğu,25-Ekim pazartesi günü Medya Televizyonunda saat 19-21 arası”Vadinin sesi proğramında  Sn Hasan ALTUNBAŞ’ın konuğu,26-Ekim saat 21-30-23,00 arası”Diyardan Diyara Türküler” proğramında Kanal 9 Televizyonuda,Sn Cumali ATİLA’nın -televizyon proğramlarına konuk olacağım.siz hemşehrilerimin dinleme ve izlemelerini tavsiye ederim.

 

     Değerli dostlar,bu etkinliğimiz için özel bir davetiye basılıp dağıtılmadığı için,bütün dostlarımız gecemize davetlidir. Saygı ve sevgilerimle..           

 

Yer:İstanbul, Harem,Asmalı konak,Tarih,29 Ekim Cuma Akşam Saat 19-24 arası.

 

Sami ASLAN-Şair Yazar.

 

Yorum Ekle

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz