ŞAHİNLER KADINLAR ve GENÇLERLE DAHA GÜÇLÜ…

Şahinler Derneği, 12 Ocak 2020 Pazar günü saat 12:00’de kendilerine ait Mehmet Akif Mahallesi 1. Yenice sokak no 25 İkitelli-İstanbul adresinde satın aldıkları dernek merkezinin açılışını bayram havasında gerçekleştirmişti.

Dernek, 24 Ocak 2020 Cuma günü akşamı dernek binasında geleceğimiz olan gençleri ağırladı.
Dernek Başkanı Celal Sönmez açıklamasında; ”Dernek Yönetimi olarak hepsinin talep, eleştiri ve önerilerini dinledik. Birlik ve beraberlik adına yapacakları her şeyde kendilerine destek olacağımızı ilettik. Dernek faaliyetlerinde daha aktif olmalarını istedik. Gençler ve Dernek Yönetimi arasında daha sağlıklı bir köprü kurmak adına içimizde en gencimiz olan Turgay Berber kardeşimizi görevlendirdik. Karşılıklı sohbet ve fikir alışverişi şeklinde geçen toplantıda gençlerimize ikramda bulunduk. Kendimize ait yerimiz olmasının ne kadar güzel olduğuna bir kez daha şahit olduk.
Dernek Başkanı olarak toplantıya icabet eden değerli gençlerimize ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.
Ayrıca bizlere melemen yapıp getiren Ömer Boğalıdüzü’ne de ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi.
Dernek, 25 Ocak 2020 Cumartesi günü akşamı ise, bu defa da geçtiğimiz yıl kurulan Hanımlar Komisyonuna dernek merkezini tahsis etti. 

Hanımlar Komisyonu evlerinde yaptıkları yiyeceklerle birlik ve beraberliklerini resmederek kendi aralarında  farklı bir akşam yaşadılar.

 

Yorum Ekle