Amasya İtimat

SAADET PARTİSİ ULUKÖY BELEDİYE BAŞKAN ADAYI FATİH ÖZGÜR SAYAR

Saadet Partisi Uluköy Kasabası Belediye Başkan adaylığı için ilçemizde muhasebecilik yapan Fatih Özgür Sayar aday gösterildi. İlçe genelinde en genç belediye başkan adayı olan Fatih Özgür Sayar’a seçimlerde başarılar diliyoruz.

 

Fatih Özgür Sayar Gazetemize yaptığı açıklamada: “1977 Uluköy  doğumluyum. İlkokulu Uluköy kasabasında, ortaokulu Taşova’da , Lise tahsilimi  Mersin’de, yüksek öğrenimimi  ise  2004 yılında  Afyon  Kocatepe Üniversitesi İktisadi ve idari Bilimler Fakültesi Maliye bölümünden mezun olarak tamamladım. Vatani görevimi 2005 yılında kısa dönem olarak yaptım. Halen Taşova’da Serbest Muhasebecilikle  iştigal etmekteyim.

Aldığım eğitim, kültür ve birikimlerimi Uluköy halkı ile paylaşmak için kendini sizlerin hizmetine adamış bir evladınız olarak önce Cenab-ı Allaha  sonra değerli Uluköylü’lere güvenerek 29 Mart 2009 tarihinde yapılacak olan mahalli idariler seçimlerinde Uluköy Kasabasından Belediye Başkanı Adayı olmuş bulunuyorum. Uluköy’ü örnek bir kasaba  yapmak için el ele diyor, bu vesileyle tüm adaylara barış içinde yarış diliyor, seçimlerin Kasabamıza, ülkemize ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini Cenab-ı Allahtan niyaz ediyor, saygılar sunuyorum.” Dedi.

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.