Amasya İtimat

Özel Taşova Eğitim Danışmanlığı faaliyetlerine yenilenen yüzüyle devam ediyor..

İlçemizde 2022-2023 eğitim öğretim yılında faaliyetlerine başlayarak deneme klüplerinde ve kurslarında kayıtlı 36 öğrenciden 18 öğrenciyi merkezi yerleştirme ile yerleştiren %50 gibi büyük bir başarı sağlayan Genç Bakış eğitim Kurumu 2023 – 2024 eğitim öğretim yılında yenilenerek Özel Taşova Eğitim Danışmanlığı olarak faaliyetlerine yenilenen yüzüyle modern bir bakış açısı ve öğrenci koçluğu sistemini Tasova’mıza kazandırarak devam edecek.

 

Eğitim Danışmanı ve Ögrenci Koçu Ayşe Ceylan işyerinde verilecek hizmetlerle ilgili aşağıdaki bilgileri verdi.
Özel Taşova Eğitim Danışmanlığı ve Öğrenci Koçluğu’nda
Yıl içerisinde yapılacak 40 deneme sınavı ile öğrencilerin durumları birebir kontrol edilecek, öğrenciye özel aylık ve haftalık ders programı hazırlanacak, sıfırlama tekniği ile eksiklikleri tamamlanacak, Etüt merkezi hizmeti olarak öğrencilerin ders çalışabileceği nezih bir ortamı öğrencilerimizin hizmetine sunacak, alanında uzman danışman ve eğitimci kadrosu ile öğrencilerimizin başarısı için gerekli tüm çalışmaları yapacağız.

Detaylı bilgi için Danışmanlık merkezimize bekliyoruz. Tüm öğrencilerimize eğitim öğretim yılının başarılar getirmesini diliyorum .
Öğrencilerimizin şunu unutmamasını istiyorum; Çıkamayacağın kadar yüksek hiçbir yer yoktur. Yeter ki tırmanmaya başla…
Adres: Yeşilırmak mah. Fuat Bursalı cad. No : 44 Taşova Tel: 0553 214 89 76

Yorum Ekle