Amasya İtimat

ÖZDEMİR, KADIN ve GENÇLİK KOLLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

Yeşiiırmak Camii İmam-Hatipliği görevinden istifa eden Taşova Orman Köylüleri Sosyal Yardımlaşma  ve Dayanışma TOKSOY Derneği Başkanı Kazım Özdemir, 31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak olan mahalli idareler seçimi için AK Parti’den aday adaylığını 21 Kasım 2023 günü açıklamıştı.

Çağpar caddesindeki Yağmur Lokantasında düzenlenen kahvaltı programına; Ak Parti İlçe Başkanı Tekin Sobacı ve Yönetim Kurulu üyeleri, Belediye başkan aday adayı Kazım Özdemir, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Dilek Akgül ve Yönetim Kurulu üyeleri ile Gençlik Kolları Başkanı Emre Kavi ve Yönetim kurulu üyeleri, Karadenizliler Derneği Başkanı Adem Atasoy katıldı.

Başkan Sobacı’nın yaptığı açış konuşmanın ardından söz alan Belediye başkan aday adayı Özdemir, “Şimdiye kadar görev yapan başkanlarımıza teşekkür ediyor, vefat edenlere Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyorum.. Herkesin belediye başkanı olacağım. Bulunduğu makama güç olan değil, güç veren bir anlayışla bir yolculuğa çıkıyoruz. Tüm adaylarımıza başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.

Yorum Ekle