Öğrenciler Milli Eğitim Müdürü Tümer’i Ziyaret Etti

Öğrenciler Milli Eğitim Müdürü Tümer’i Ziyaret Etti

Taşova Atatürk Ortaokulu Müdürü Saffet Bol ve bir grup öğrenci İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer’i Kutlu Doğum haftası etkinlikleri çerçevesinde ziyaret etti.

Ziyaretten dolayı çok mutlu olduğunu belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü Tümer “Öğrencilerin bu ziyaretleri çok anlamlı. Kutlu doğum haftasını ilk kutlayanlar onlar oldu. Kutsal kitabımız Kuran-ı Kerimin ilk ayetinin yazılı olduğu bir tablo ve Kuran-ı Kerim kitabı hediye ettiler, çok duygulandık, teşekkür ederiz.

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın duyarlı olması, erdemli yetişmesi bizi sevindirdi. Öğretmenlerine ve çocuklarımıza çok teşekkür ederiz” dedi.

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberSEKİZ KERE GİTTİ, DOKUZ KERE GELDİ
Sonraki haberGENCEL AİLESİNİN ÜZÜNTÜLÜ GÜNÜ
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasova05tumarsiv?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581