Muhtar ve Muhtar Adayları Bilgilendirildi

İlçemiz Kaymakam Vekili Okan Yenidünya başkanlığında 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan yerel seçimler öncesi muhtar ve muhtar adaylarına bilgilendirme toplantısı düzenlendi.
24 Ocak 2019 Perşembe günü Müftülük toplantı salonunda düzenlenen toplantıda 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerin ilçemiz, ilimiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını temenni eden Kaymakam Vekili Yenidünya;
“Yapılacak olan yerel seçimler demokrasi içerisinde huzurlu ve sağlıklı bir şekilde yapılması için bizler kamu kurum ve kuruluşları olarak gerekli olan azami dikkati göstermekteyiz ve göstermeye de devam edeceğiz. Seçimlerin huzurlu bir şekilde yapılması sadece bizim gayretimizle olacak bir şey değil. Muhtar ve muhtar adaylarımızdan da seçimlerin huzurlu bir şekilde geçmesi için gayret göstermesi gerekmektedir. Tüm kamu kurum ve kuruluşların kapısı her zaman sizlere açık, her sıkıntınızda bizlere gelebilirsiniz” dedi.
Program İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından muhtar ve muhtar adaylarına seçim sürecinde uymaları gereken konular anlatılmasından sonra soru cevap bölümü ile sona erdi.

Yorum Ekle