Amasya İtimat

MUHTAR ADAYI KAPLAN YAPACAĞI İCRAATLARINI 18 MADDEDE SIRALADI

31 Mart 2024 Pazar günü gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler seçimlerine 4 aydan daha kısa bir zaman kala muhtar adaylarının adaylık açıklamaları devam ediyor.

Sepetli köyünden Tuncay Kaplan’ın 29 yaşındaki oğlu Ramiz Kaplan Muhtar adayı olduğunu açıklayarak yapacağı icraatları 18 madde halinde sıraladı. Kaplan yaptığı açıklamada: ”Genç ve dinamik ekibimizle hizmet anlayışı içerisinde Sepetli köyümüzü güzelleştirmek için muhtar adayıyım”

2024 YEREL SEÇİMLERİNDE SEPETLİ KÖYÜ MUHTAR ADAYIYIM

“ADALETLİ VE ŞEFFAF BİR YÖNETİM İÇİN HİZMET ANLAYIŞI İÇERİSİNDE GÖREVE GELDİĞİMİZ GÜNDEN İTİBAREN FAALİYETE GİRECEK OLAN ÇALIŞMALARIMIZ:

İÇME SUYU İVEDİ ŞEKİLDE İÇİLEBİLİR HALE GETİRİLECEKTİR.

ARAZİ SULAMA VE SU KANALLARININ YENİLENMESİ, SU KAYBININ ÖNLENMESİ İÇİN (YALAK PROJESİ) HAYATA GEÇİRİLECEKTİR.KÖYÜMÜZ MUHTARLIĞI ADINA YAĞMURLAMA SULAMA SİSTEMİ VE SU MOTORU ALINACAKTIR.

⚫ARAZİ YOLLARINI GENİŞLETEREK BİÇERDÖVER BALYA MAKİNESİ GİBİ ARAÇLARIN RAHATLIKLA GEÇEBİLECEĞİ HALE GETİRİLECEKTİR.

KÖYÜMÜZ MUHTARLIĞINA AİT OLAN HANÖNÜ MEVKİİNDE BULUNAN ALANA HALI SAHA, SPOR SALONU, BİLARDO MASASI, ÇOCUK PARKI İNŞA EDİLİP KÖYÜMÜZ HİZMETİNE SUNULACAKTIR.

• KÖYÜMÜZ MUHTARLIĞI ADINA KÖY KONAĞINDA MANAV AÇILARAK ELDE EDİLEN GELİRLE DIŞARIDA ÜNİVERSİTE OKUYAN VE KUR’AN KURSLARINDA KALAN ÖĞRENCİLERE DESTEK VERİLECEKTİR.

İVEDİ BİR ŞEKİLDE GENÇLİK KOLLARI KURULARAK İSTANBUL VE CAMİİ DERNEĞİ İLE ORTAK ÇALIŞARAK ÇALIŞMAYA GİDEN GENÇLERİN İŞ BULMA VE BARINMA İHTİYAÇLARINI KARŞILAMAK İÇİN MUHTARLIK VE KÖYÜMÜZ DERNEĞİ DESTEK SAĞLAYACAKTIR.

KÖYÜMÜZ MUHTARLIĞI SES SİSTEMİ VE HOPARLÖRLERİ AKTİF HALE GETİRİLECEKTİR.

KÖYÜMÜZ YAŞLILARI DÜZENLİ BİR ŞEKİLDE ZİYARET EDİLECEK GEREKLİ İHTİYAÇLARI KARŞILANACAKTIR.

KÖYÜMÜZDE AKİL İNSAN GRUBU OLUŞTURULARAK HERHANGİ BİR ANLAŞMAZLIK VE OLUMSUZLUK DURUMUNDA ÇÖZÜM YOLUNA GİDİLECEKTİR.

KÖYÜMÜZE YANGIN SÖNDÜRME ARACI ALINACAKTIR.

KÖYÜMÜZDE BULUNAN MELEPLİYAZI VE ZUĞALLIK BÖLGELERİNE MESİRE VE PİKNİK ALANLARI YAPILACAKTIR.

KÖYÜMÜZ MAHALLE ARALARINDAKİ YOLLAR İVEDİ ŞEKİLDE YAPILACAKTIR.

KÖYÜMÜZ SU DEPOSUNA ENDÜSTRİYEL FİLTRE TAKILACAKTIR.

KÖYÜMÜZ ADINA BİR FON OLUŞTURULARAK EVLİLİK YOLUNDA İLERLEYEN GENÇLERİMİZE DESTEK SAĞLANACAKTIR.

KÖYÜMÜZDE TARIM ÜZERİNE KOOPERATİFLEŞME ALTYAPISI OLUŞTURULACAKTIR. CENAZE DEFİN MASRAFLARI MUHTARLIK TARAFINDAN KARŞILANACAKTIR.

KÖYÜMÜZ SAĞLIK OCAĞI VE OKUL LOJMANLARINI İVEDİ ŞEKİLDE TADİLATLARI YAPILIP HİZMETE UYGUN HALE GETİRİLECEKTİR.

HER AY DÜZENLİ OLARAK KÖY HALKI İLE KÖYÜMÜZ DÜĞÜN SALONUNDA TOPLANTI YAPILIP HİZMETE SUNULAN VE SUNULACAK OLAN HİZMETLER HAKKINDA İSTİŞARE YAPILACAKTIR.

NOT: KÖYÜMÜZDE SİSTEM DEĞİŞİKLİĞİNE GİDİLECEK MUHTAR, MUHTAR YARDIMCISI, DANIŞMAN VE AZA HEYETLERİ İLE BERABER KARAR ALINACAKTIR.

SEPETLİ KÖYÜ MUHTAR ADAYI RAMİZ KAPLAN

Yorum Ekle