Amasya İtimat

MİLLİ EĞİTİM ÇALIŞANLARI İFTAR YEMEĞİNDE

Milli Eğitim Çalışanları İftarda Bir Araya Geldi

Taşova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü personeli İftar yemeğinde bir araya geldi.

Ramazan münasebetiyle Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanları arasında kaynaşma ve paylaşma duygusunu pekiştirmek amacıyla Öğretmenevinde düzenlenen iftar programına İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri, müdürlük personelleri katıldı.

Sıcak ve samimi ortamda geçen iftar yemeği sonrası açıklama yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer “Amacımız Milli Eğitim camiasında çalışanlar arasında, kaynaşma ve paylaşma duygusunu pekiştirmektir. Mübarek Ramazan Ayı kutsal kitabımız Kur-anı Kerim’in indiği rahmet ayıdır.

Ramazan ayı kardeşlik duygularının en üst seviyeye çıktığı aydır. Milli Eğitimin tüm çalışanlarını bir arada görmekten büyük mutluluk duydum. Büyük bir ailenin birer ferdi olduğumuzu bu birliktelikle bir kez daha anladık.

Bu akşam düzenlenen iftar programına katıldığınız için teşekkür ediyorum. Hepiniz hoş geldiniz. Bu iftar programının Milli Eğitim camiasında çalışanlar arasında kaynaşma ve paylaşma duygusunu bir kez daha pekiştireceğine inanıyorum. Bu organizasyonda emeği geçen arkadaşlarıma teşekkür ediyor, mübarek Ramazan bayramınızı kutluyorum” dedi.

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.