MHP MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI SARI, AMASYA’da PARTİLİLERLE BULUŞTU

Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Yürütme Kurulu Üyesi ilçemiz Uluköy doğumlu iş adamı Mehmet Sarı, 12 Mayıs 2018 Cumartesi günü Amasyalılarla buluştu.

saat 14.00’de Amasya’da “Nerede kalmıştık” sloganı ile vatandaşlarla buluşan Sarı’nın ilimizde yaptığı ilk etkinliğe ilçemizden MHP İlçe Başkanı Aslan Berber ve yönetim kurulu üyeleri, Ülkü Ocakları Vakfı mensupları ile partililer katıldı.

Sarı, Amasya ziyaretinde Milliyetçi Hareket Partisi Amasya İl Başkanlığı ve Ülkü Ocakları Vakfı’nı da ziyarette bulundu.

MHP’den Amasya milletvekili seçilmek için yaptığı aday adaylığı başvurusu sonrası açıklama yapan MHP Merkez Yönetim Kurulu (MYK) Üyesi Mehmet Sarı, “Amasya’nın cadde ve sokaklarını adım adım dolaşacağız. Her eve, her dükkana gireceğiz. Her kapıyı çalıp insanlarımızın desteğini isteyeceğiz. Milliyetçi Hareket Partisi’nin milletimize yaptığı hizmetin büyüklüğü yakın zamanda daha iyi anlaşılacak. Ülkenin birliğinin ve istikrarının önüne geçmek isteyen fesat odaklarına meydan verilmemesi gerekmektedir. Kalplerimiz bu gayeyle birlikte çarpmalı, gözlerimiz aynı yöne bakmalı. Böyle yaptığımız takdirde aramızdaki barış ve kardeşlik daha iyi pekişecektir. Barış ve kardeşliğimiz ki bizi yeniden masumların ve mazlumların koruyucusu kuvvete kavuşturacaktır. Böyle olması için Türkiye’nin belirsizlikten kurtulması gerekiyordu. Bu noktada Milliyetçi Hareket Partisinin ve Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Bey’in yaptığı hizmet gözardı edilmemelidir” dedi.

Yorum Ekle