METEM’den 81 İlden 81 Öğretmen Projesine Katılım

METEM’den 81 İlden 81 Öğretmen Projesine Katılım

“81 İlden 81 Öğretmen Sivas´da Buluşuyor” etkinliğine Amasya İlini temsilen Taşova Şehit Polis Ahmet Yaşar Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Bilişim Teknolojileri Alan Şefi Nazım Emre Şenyılmaz katılmıştır.

Okul Müdürü Osman Uysal:

“81 İlden 81 Öğretmen Sivas´da buluşuyor etkinliğine Amasya İlini temsilen Okulumuz Bilişim Teknolojileri Alan Şefi Nazım Emre Şenyılmaz Öğretmenimiz katılmıştır. Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü tarafından başarılı çalışmalarından dolayı ödüllendirilen Bilişim Teknolojileri Alan Şefi Nazım Emre Şenyılmaz Öğretmenimize tekrar teşekkür ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyoruz.” dedi.

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberErbaaspor Finalde
Sonraki haberPTT’Yİ DOLANDIRIP KAÇTI
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasova05tumarsiv?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.