METEM 2. BİLİM FUARI AÇILDI

Şehit Polis Ahmet Yaşar Mesleki Eğitim Merkezi METEM tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı 19 Nisan 2017 Çarşamba günü yapılan  tören ile gerçekleştirildi.

TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarına; İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Hüseyin Güneş, İlçe Kaymakamı Kudret Kurnaz, Belediye Başkanı Bayram Öztürk, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer, daire amirleri, okul müdürleri, ve öğrenciler katıldı.

Program Çoğrafya Öğretmeni Fatih Kolancı’nın sunumuyla başladı.Saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından METEM Müdürü Osman Uysal açılış konuşması yaptı. Proje çalışmaları hakkında bilgi vermek için Okul Müdür Yardımcısı Bilal Ertuğrul konuşmasını yaptı. Ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer bir konuşma yaptı. Açılış kurdelasının kesilmesiye davetliler proje standlarını gezdiler.

TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı organizasyonunda okul öğrencilerince hazırlanan birbirinden ilginç projeler, Kaymakam Kudret Kurnaz tarafından tek tek gezildi ve bilgi alındı. Fuara, Özel Elimi Tut Rehabilitasyon Merkezi sahibi Ali Sendeyak  ve personeli de katıldı.

Fuar hazırlıklarında görev alan tüm öğrenci, öğretmen, okul müdürü Osman Uysal ve idareciler ile yardımcı hizmetler personelini kutluyor ve ilçemize böyle farklı bir etkinlik sundukları için  teşekkür ediyoruz.

  

Yorum Ekle