MERHUM ALPASLAN TÜRKEŞ İÇİN MEVLİD OKUTULDU

4 Nisan 1997 günü hayata veda eden Milliyetçi Hareket Partisi  kurucusu ve Genel Başkanı  merhum Alparslan Türkeş ve şehitlerimizin ruhuna, 5 Nisan 2015 Pazar günü akşam namazından sonra Merkez Çarşı camiinde mevlid-i şerif okutuldu.

Düzenlenen Mevlid-i şerif sonrası  bir açıklama yapan MHP  İlçe Başkanı Aslan Berber ; “Hayatını ülkesine ve milletine adamış, milletimizin yine bugünkü gibi Türkiye’nin bütünlüğü tehlikedeyken ve kendi değerleri içinde bir umut aradığı bir dönemde ortaya çıkarak muhteşem eserlere damgasını vurmuş, gençliğimizin milli, dini ve ilmi olarak yetiştirilmesine çok ciddi katkılar sağlamış, gerçek bir dava adamı Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in ölümünün 18. yıl dönümünde rahmet ve saygıyla anıyoruz.

 

Merhum Türkeş Bey’in temsilcileri, sevenleri, Milliyetçi hareket burada  ve Türkiye’nin her yerinde  dimdik ve inançla  ayaktadır. Bu akşam  bizlerle  olamayan  ilçemizdeki  binlerce  kalp bizlerle beraber  atmaktadır.

Demokrasinin  tüm imkanlarını  kullanarak  Türkiye’yi  istila eden siyasi  menfaat  çetelarini silmek  ve  tasfiye  etmek için tüm  gücümüzle çalışacağız. Yorulmadan , dinlenmeden , uyumadan, durmadan , bıkmadan,bunalmadan, doğruları, ilkelerimizi ve ülkümüzü  anlatacağız.

Ülkücüler  insanlık özlemi  içinde  ne  uşak olmayı, ne de  başkalarını uşak olarak kullanmayı  kabul etmeyen  şerefli bir bayrağın  taşıyıcısıdır.Türkeş Bey’in bizlere bıraktığı mücadele disiplinini mutlaka iktidara taşıyacağız. Önümüzdeki dönem tarihi bir fırsat sunmaktadır. Bu fırsat  Dünya’yı Türkçe okuyan  Türk milliyetçileri için  ülkemizi tek başına iktidar  ile yönetme  imkanıdır. Kötülenen  Türklük , istismar edilen yüce dinimizdir. 7 Haziran 2015  Türkiye Cumhuriyeti’nin  doğruluşunda  kurtuluş olacaktır.

Bu vesile ile  gönlümüzdeki  yeri  hiç değişmeyecek olan  Başbuğumuz Alpaslan  Türkeş Bey’i dua, ülkücü şehitlerimizi rahmet, şükranla yad ediyoruz. Bu mukaddes  borcu ifa ederken  merhum liderimizin kabrinin nur, mekanının cennet olmasını  Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim. Onun müslüman Türk  milleti için  manevi vasiyeti, ülkücülerin  milletle kenetlendiği ve  tam bir kucaklaşma  yaşadığı  gün gerçekleşecektir. V e o güne az bir zaman kalmıştır.

Ruhu şad olsun “dedi.

MEVLİD MEVLİD (1) MEVLİD (2) MEVLİD (3) MEVLİD (4) MEVLİD (5) MEVLİD (6) MEVLİD (7) MEVLİD (8) MEVLİD (9) MEVLİD (10)

 

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.