Memleketimizin Haber Ajansı, Web site ilgili her şey

İlçemize bağlı Kavaloluğu köyünden İstanbul’da ikamet eden Gökhan  Çoruh, ajans ve tüm Web hizmetlerine başladı.
Çoruh’un konuyla ilgili açıklaması şöyle:
”Globalleşen dünyada, kurumsal firmaların web teknolojilerini kullanma konusundaki başarısı giderek daha önemli hale geliyor. Bunun farkında olan bilgisayar ve internet alanındaki her konuda, kurumsal ve bireysel müşterilerine uzun vadeli ve etkili çözümler sunuyoruz.
Neler Yapıyoruz?
Bilgisayar ve internet teknolojileri ile ilgili her alanda hizmet veren şirketimizin sunduğu genel hizmetler şöyle:
Web Tasarım Sunucu Kurulumu
Bilgisayar ServisiYerel Ağ KurulumuVeri Yedekleme ve Kurtarma Ağ Güvenlik Hizmetleri Hosting ve Domain Satış Kurumsal Mail Kurulumu
Bunlara ek olarak, bireysel kullanıcılar için Apple ürünleri tamiri gibi hizmetler de sunan yeni alınan bilgisayarların kurulumu, uzaktan bilgisayar yardımı gibi çalışmalar da yapıyoruz.
Tüm bilgisayar markaları için bakım ve onarım hizmetleri sunduğumuz gibi, donanımsal alanda yaşadığınız diğer sorunlara da hızlı bir şekilde çözüm getiriyoruz. Network ağları, web barındırma hizmetleri ve e-mail yapılandırması ile ilgili tüm hizmetleri sunan şirketimiz, kurumsal yapınızın güçlenmesine her aşamada destek oluyor.
Hızlı, Güvenilir, Garantili
20119 yılından bu yana kurumsal yapıda hizmet veren her biri alanında uzmanlaşmış ekip üyeleri, müşteri memnuniyetine öncelik veren anlayışı ve gelişmiş alt yapısı ile iş dünyasındaki büyümenize katkıda bulunuyor. Garantili çözümler ile hizmet sonrasında sorun yaşanmasının önüne geçen şirketimiz; hızlı servis olanakları ile teknik problemler nedeniyle zaman kaybetmenizi de önlüyor.
Şirketinize Değer Katıyoruz
İnternet kullanımı her işletme için gerekli bir hale geldiği gibi; yapılandırma aşamasını başarılı bir şekilde gerçekleşmiş olan firmalar, daha fazla kullanıcıya daha kısa sürede ulaşıyor. Bu doğrultuda hedef kitleye yönelik çalışmalar yapan ve şirketlerin amaçları doğrultusunda alt yapılarını güçlendiren olarak, teknik anlamdaki tüm hizmetleri en hızlı şekilde sunuyoruz.
Öncelikli Hedefimiz Müşteri Memnuniyeti
Müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran hizmet anlayışımızla; ihtiyaçlarınıza ekonomik servis fiyatları, hızlı ve güvenilir çözümler ve garantili servis ile cevap veriyoruz. Teknik anlamda yaşadığınız sorunlara karşı, uzman personellerimiz ile çözüm sunduğumuz gibi, donanımsal sorunlara kaliteli ekipmanlar ve profesyonel servis ile cevap veriyoruz.
iletişim : 05301281405

Mail : gokhan_coruh@hotmail.comWeb sitenizi Google’da en üste taşıyalım! Doğru ve kapsamlı SEO çalışması ile web sitenizi arama motorları kriterlerine uygun hale getirip ilgili anahtar kelimelerde rakiplerinizin önüne geçirelim.

📌 Facebook
📌 Google Şirket
📌 Youtube Kanalı
📌 Web site ilgili Host + Domain + Tasarım
📌 İş Yerlerine Kamera Sistemleri Kurulumu”

Yorum Ekle