MEHMET SARI’NIN KUTLU DOĞUM HAFTASI MESAJI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Amasya Milletvekili  Adayı  Mehmet Sarı 14-20 Nisan tarihleri arasında kutlanan  “Kutlu Doğum Haftası” nedeniyle bir mesaj yayınladı.
İnsanlığın kurtuluşu için alemlere rahmet olarak gönderilen H.Z. Muhammed’in doğum gününü içinde barındıran 14-20 Nisan tarihleri arasında yer alan Kutlu Doğum Haftasına ulaşmış olmanın mutluluğunun yaşıyoruz.

Sarı ; “Sevgili Peygamberimiz Hz Muhammet (S.A.V) , birçok mucizelerle dünyaya gelmiştir. O’nun varlığı dünyayı aydınlatmış ve tüm çirkinlikleri güzelliklere çevirmiştir. İnsanlık onunla gelen  kaybedilen haklarına kavuşarak değerlerinin farkına varmış, kadın erkek Allah’ın ve tüm dünyanın huzurunda eşit olmanın hazzını tatmıştır. Bizler,onun dürüstlüğü, şefkati, adaleti ve insanları koruyup kollaması, zulme ve tüm zorluklara karşı koyuculuğunu rehber edinmeliyiz. Ancak bu şekilde onun sevgisini ve memnuniyetini kazanmış oluruz. Bu duygu ve düşüncelerle, sevgili Peygamberimiz H.Z. Muhammed efendimizin tüm insanlığa ulaştırdığı mesajların samimi ve doğru biçimde anlaşılmasını, yaşanmasını, yaşatılması ve ülkemiz adına birlik, beraberlik ve bütünlüğün daim kılınmasını temenni ediyor, tüm Türk-İslam aleminin Kutlu Doğum Haftasını en içten dileklerimle kutluyor,sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

MEHMET SARI

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

AMASYA MİLLETVEKİLİ ADAYI

 

Yorum Ekle