MARMARA AMASYALILAR’DAN HASAN ALİ CESUR’U ZİYARET

 

Marmara Bölgesi Amasyalılar Derneği, Amasyalı hemşerilerini ziyaret turu bu kez Amasyalı iş adamı siyasetçi Hasan Ali Cesur du.


Ziyaret  İstanbul. Perpa iş merkezindeki iş adamı Hasan Ali Cesur’un,ofisinde gerçekleşti.İş adamı Cesur tarafından sıcak karşılanan Marmara Bölgesi Amasyalılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Sezgin Ünsal ziyaretin derneğimizin kuruluş amacı ve gerçekleşecek çalışmaları hakkında bilgi sunduklarını belirtiler,Marmara Amasyalılar Derneğinin halkı din, ırk, siyaset ayrıcalığı yapmadan kucakladığını belirtiler. Dernekçiliğin kutsal bir görev olduğu belirten Başkan Sezgin Ünsal’’nedense birbirimizi bir türlü bağrımıza basamadık,nedeni ise hedeflerin farklı oluşu bizde tek hedef var.,insan sevdası memleket sevdasıdır’’ dediler. Marmara Bölgesi Derneği yöneticileri olarak, bize ilgi gösteren işadamlarımızın güveni bizleri kamçılıyor. İnşallah kısa dönemde güzel çalışmalar gerçekleştireceğiz’’dediler.


  Başkan Sezgin Ünsal konuşmasında’’ iş adamımız Hasan Ali Cesur’un siyasi kimliğini adaylığını biliyoruz. Yıllardır İstanbul sivil toplum kuruluşlarının kurmasından alınki her biriminde emeği olan,halkın sorunlarını iyi bilen içimizden biri, mecliste Amasya halkını temsil etmesini isterdik .Fakat iş adamımız Hasan Ali Cesur’un neden ve niçin meclise gidemediği sorgulanmalıdır.Biz Marmara Bölgesi Amasyalılar Derneği olarak sesleniyoruz. Bizi en iyi şekilde temsil edecek,içimizden birileri olan bu değerlerimize sahip çıkalım.20 milyonluk İstanbul dan en az 10 milletvekili istiyoruz ve gerekenleri yapacağız çok yakında siyasi parti genel merkezlerini ziyaret ederek bu talebimizi parti yetkililerine anlatacağız.dediler.Başkan Sezgin Ünsal bu gün gerçekleştirdiğimiz iş adamımızı ziyaret olumlu geçti.sn Hasan Ali Cesur başkanımızı yakın ilgi ve alakası,destek sözleri bizleri son derece mutlu etti kendilerine teşekkür ediyorum’’ dediler.


 İşadamı Hasan Ali Cesur ziyaret nedeniyle gerçekleştirdiği konuşmasında ‘’öncelikle Amasya adına yeni kurulan bu güzel oluşumun memleketimize ve hemşerilerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. art niyetsiz güzel dileklerle kurulduğundan kuşkum yok. Sezgin Ünsal yıllardır Amasya sivil toplum kuruluşları içerisinde birlikte bulunduğumuz arkadaşımız. Bu görevide layıkı ile yapacağından kuşkum yok ne gerekiyorsa her zaman destek olmaya hazırım. Hayırlı uğurlu olsun ‘’dediler. 


 

Yorum Ekle