Amasya İtimat

”Mahallemizi daha güzel günler bekliyor”

31 Mart 2024 Pazar günü gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler seçimlerine 4 aydan daha kısa bir zaman kala muhtar adaylarının adaylık açıklamaları devam ediyor.
Yemişen Mahallesinde ikamet eden İsmail Ergül Yemişen mahallesi Muhtar adaylığını açıkladı.
”Saygıdeğer Mahalle Sakinleri,
kıymetli vatandaşlarım,
son yıllarda Mahallemizin önemli bir sorunuyla karşı karşıya olduğumuzu fark ettim. Kamu kurumlarıyla aramızdaki iletişim kopuklukları vatandaşlarımızın mağdur olmasına neden oluyor. iletişim ve temsil noktasındaki eksikliğimiz sebebiyle, vatandaşlarımızın sorunlarına çözüm bulmak amacıyla muhtarlık görevine talip oldum.
Hiçbir siyasi parti veya fikir akımından etkilenmeden, mahallemizin tamamının desteğini almak için buradayım. Amacımız, birlikte çalışarak mahallemizi daha yaşanabilir bir yer haline getirmek.
Eğer bu sorumluluğu üstlenirsem, muhtarlık gelirimizin ilk 5 ayındaki miktarı doğrudan AFAD, AHBAP, HAYTAP İHH VE KIZILAY gibi güvenilirliği devletimiz ve milletimiz tarafından tasdiklenmiş kuruluşlara bağışlanacaktır
Bu adım, mahallemizin sosyal sorumluluklarımıza duyarlılıkla yaklaştığımızın bir göstergesidir.
inancım, doğru iletişim güçlü temsil parolası ile sivil toplum sorumluluğumuzu en üst seviyeye taşımak..
Dayanışmamızın, dürüstlüğümüzün ve samimiyetimizin bize başarı getireceğidir. Hep birlikte, Yemişen Mahallesi’ni daha güzel günler bekliyor.
Teşekkür ederim.”

Yorum Ekle