Amasya İtimat

MAÇA SAATLER KALA HEYECAN DORUKTA…

Amasyaspor Futbol Kulübü T.F.F 3.LİGDE 2.GURUPTA mücadele ediyor ve 3. ligde Son iki maçından birine çıkıyor. Ligde kalma mücadelesi veren Amasyaspor için bu maç büyük önem arz ediyor. Maçla ilgili Salih Turgut’un haber sitemizde yaptığı paylaşımdan sonra Tekirdağ’ın Kapaklı ilçesinde yaşayan İklim Muhabirimiz Celal Çavdar Tekirdağ çevresinde yaşayan Amasya ve Taşovalılara yönelik bir kampanya düzenledi. Çerkezköy Haber gazetesinde konuyla ilgili paylaşım yaptıran Çavdar, Kapaklı Belediyesi hoparlöründe maçın duyuru ve davetini yaptırdı.

Çavdar, hayati maçla ilgili haber sitemize bir açıklama yaptı: ”Amasyaspor’umuzun
Ligde kalması için Ergene Velimeşesporu veya son maç Silifkesporu evinde yenmesi
Galip gelmesi gerekiyor. Puan durumuna bakınca son maçımız Silifkespor maçına rahat girmemiz için Velimeşespordan evinde mutlaka puan almamız gerekiyor.
Puan cetvelindeki son durum hayati önem arz ediyor.
Bu durumda
Biz gurbetteki Amasyalılar olarak bugün (21 Nisan) saat 15.00’de Ergene Velimeşespor sahasında; Çorlu, Çerkezköy Kapaklı, Karaağaç, Velimeşe, Kızılpınar, Veliköy’de ikamet eden tüm Amasyalı hemşerilerimizi MAÇA davet ediyoruz.
Amasya sporumuza destek olma zamanı
O gün bu gün
Haydi Amasyalı hemşerilerim
Herkesi Velimeşe’ye bekliyoruz.

 

 

Amasyaspor, 21 Nisan 2024 Pazar Günü Tekirdağ Velimeşespor takımı ile saat 15.00’de Velimeşe’de karşılaşacak. Maçın oynanacağı stadyum İstanbul’a çok yakın mesafede.

Yorum Ekle