Amasya İtimat

KÜRŞAT KAVAK MUHTARLIĞA ADAY

31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler Genel seçimlerinde ilçemiz Cumhuriyet mahallesi muhtar adaylığı için eski Kızılay Derneği Gençlik Kolları Başkanı Kürşat Kavak adaylığını açıkladı.

Gazetemize bir açıklama Yapan Kavak’ın açıklaması şöyle:

YA ALLAH deyip startı verelim. Destek sizden, Hizmet bizden.

Bugün, hayatımın en önemli kararlarından birini sizinle paylaşmak istiyorum.

Doğma büyüme 22 yılı aşkın süredir Cumhuriyet Mahallesinde yaşamaktayım. Ben Cumhuriyet Mahallesinde büyümüş bir kardeşiniz olarak, mahallemizin sakinlerini, gençlerini, yaşlılarını yakinen tanımaktayım.

Mahallemin sorunlarını, problemlerini bilmekteyim. İnsan memleketine hizmet etmek için önce ailesine karşı sorumluklarını yerine getirmeli, daha sonra yetişip büyüdüğü mahallesinin sorunlarını çözmek için çalışmalıdır. Bu nedenle her karışını bildiğim, her ailesini tanıdığım mahallemin daha yaşanabilir bir mahalle olabilmesi adına çalışmak niyetindeyim.

Muhtar, devletin ve yerel yönetimin mahalledeki görünen yüzüdür. Devletin hizmetlerini daha hızlı, daha şeffaf bir şekilde yansıtabilmek, yerel yönetimlerle iyi ilişkiler kurarak imkanlarını mahallem adına kullanabilmek için daha iyi hizmet etmek amacıyla önümüzdeki 2019 yerel seçimlerde, CUMHURİYET MAHALLESİ MUHTAR ADAYLIĞIMI şu an itibariyle açıklıyorum.

HEPİNİZİ SEVGİ VE SAYGIYLA SELAMLIYOR DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUM.”

Yorum Ekle