KURACAĞIMIZ FABRİKA İÇİN EMİN ADIMLARLA İLERLİYORUZ.

Yaklaşık beşbin kişinin çalıştığı  ve genişletme çalışmaları devam eden Merzifon Organize Sanayi Bölgesine Merzifon Belediyesi tarafından fabrika açılacak.
Konu ile ilgili Merzifon Belediye Başkanı Alp Kargı ilçede teşkilatı bulunan tüm siyasi partilerin yöneticileri ile 13 Kasım 2020 Cuma günü bir toplantı yaptı.
Başkan Kargı toplantı sonrası şu açıklamayı yaptı:
“Merzifon Organize Sanayi Bölgemizde kuracağımız ve büyük heyecan duyduğumuz fabrikayla ilgili görüşmek ve fikir alışverişinde bulunmak üzere ilçemiz siyasi parti temsilcileriyle bir araya geldik. Yaptığımız her işte, her zaman katılımcılığa, desteğe, farklı fikirlere açık olduğumuzu ifade ettiğimiz gibi bu projemizde de eleştiri ve değişik görüşleri mutlaka göz önünde bulunduracağımızı belirttik. Gördük ki bugünkü toplantımızın kıymetli katılımcıları da bizimle aynı heyecanı duydular ve sonuna kadar desteğe hazır olduklarını dile getirdiler. Toplantımıza iştirak eden Ak Parti temsilcisi Sn. Kemal Büyüksucu, İyi Parti İlçe Başkanı Sn. Saffet Keleş, Cumhuriyet Halk Partisi Temsilcisi Sn. Hasan Caba, Gelecek Partisi İlçe Başkanı Sn. Hacı Bekir Kurt, Saadet Partisi İlçe Başkanı Sn. Aziz Duran ile Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Recep Aydın, Demokrat Parti Temsilcisi Sn. Arif Çetinkaya, Emek Partisi Temsilcisi Sn. Erdal Alkan ile Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Cemal Alaçam, TANSA A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mustafa Atak ve Belediye Başkan Yardımcılarımız M. Tuncer Basmacı ile Erkan Ergül’e teşekkürlerimi sunuyorum.”

Yorum Ekle