Kışlık Kombi Bakımınızı Yaptırdınız mı ?

 

 

Kış aylarından kombinizde sıkıntı ve problem yaşamamak adına kombi bakımınız ihmal etmeyin. Güvenli  bir şekilde kışa hazırlık için kombi bakım kampanyasından sizde faydalanın.
Kullanıcılarını güvenli bir şekilde kışa hazırlamak için kombi bakımında yüzde 30 luk indirim kampanyası düzenleyen, Torun Kombi teknik servis Ali Torun uygun fiyatla bakım hizmeti sunuyor.

“Yıl bitmeden ve çetin kış günleri gelmeden bakım yaptırmayı unutmayın” uyarısı yapan Torun Kombi teknik servis yapacağınız bakım hizmeti ile güvenlik ve konforun önemine dikkat çekiyor.

Kışı güvenli ve sorunsuz geçirmek isteyen müşterileri için başlattığı indirimli bakım kampanyası sürüyor. Kombi kullanımında güvenliğe her zaman önem veren Torun Kombi Teknik Servis, bu indirimli bakım kampanyası ile güvenli kombi kullanımının önemini vurgulamayı, tüketiciyi bu konuda bilinçlendirmeyi ve kombi kullanıcıların güvenli bir şekilde kışa hazırlanmasını amaçlıyor.

Kombi bakımında yapılması gereken gaz giriş basıncı kontrolü, ana eşanjör dış yüzey temizliği, fan temizliği ve genel fonksiyon kontrolleri gibi işlemlerin konunun uzmanı ve kişilerin servislerin yapmasının önemine dikkat çeken Torun Kombi Teknik Servis, verimli kullanım ve kombi de dikkat edilmesi gereken diğer konularında bu uzman ve kişilerin servisler tarafından yapılması gerektiğini belirtiyor.

TorunKombi Teknik Servis irtibat  0533 334 7670 ve 0358 312 25 36 Ali Torun

Yorum Ekle