Amasya İtimat

KARSAVUL DERNEĞİNDEN DAVET

Amasya taşova İlçesi Karsavul Köyü Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği  birlik ve beraberliğin pekiştirilmesini amaçladığı geceye tüm hemşerilerini davet ediyor.  Geceyi düzenleyen karsavul Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Şair-Yazar Sami ASLAN, genel manada Amasyalı hemşerilerimizin ve buna istinaden köylülerimizin biraraya gelmesini amaçladığımız gecemize yönetim kurulumuz adına tüm hemşerilerimizi davet ediyorum.  Gecemiz hemşerilerimizin en iyi şekilde ağarlanacağı bir şekilde organize edilip, sanatçı dostlarımızın bu organizasyona eserleriyle renk katacaklarını belirterek şimdiden katılan katılmayan tüm dostlarımıza şükranlarımızı sunuyorum dedi.

İstanbul,Harem asmalı konakta yapılacak olan birlik ve beraberlik gecesi medya tv tarafından çekilecek ve daha sonra medya tv den yayınlanacaktır.
22 Ocak 2011 Cumartesi akşamı saat 19:00-24:00 arası harem Asmalı Konak’da yapılacak olan gecede sunumu 106.6 Vizyontürk Radyosu Genel Müdürü Emrah Binici ve Yayın Yönetmeni Dj İmparator yapacak. Geceye Piyanist Alpaslan, Ayşegül Pınar, Cumali Atilla şiirleri ile Kasım Alper Özdemir ve sürpriz sanatçılar  katılacak.
Gecenin yapılacağı Yer:                Tarih-Saat: 22 Ocak 2011
Asmalı KONAK                                         19:00-24:00 Arası 
Selimiye Mahallesi İskele cad.
No:16 Kat:2  selimiye -Üsküdar

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.