KARADENİZLİLER BAYRAMLAŞMA, DOSTLUK VE DAYANIŞMA GECESİ MUHTEŞEMDİ

KARADENİZLİLER DERNEĞİNİN BAYRAMLAŞMA VE DOSTLUK GECESİ MUHTEŞEMDİ


Taşova Karadeniz Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından 1 Eylül 2011 Perşembe günü, Taşova Eski Buğday Pazarı Meydanında, “Bayramlaşma, Dostluk ve Dayanışma Eğlence Gecesi” düzenlendi. Dostluk Gecesi, tam bir bayram şöleni gibi idi.


Geceye, çok sayıda Karadeniz yöresi sanatçısı ve halk müziği sanatçısı katıldı. Organizasyonu, sahne düzenlemesi ve vatandaşların katılımı ile göz dolduran programın sunuculuğunu Kasım Alper Özdemir yaptı.


Geceye, Taşova Belediye Başkanı Özgür Özdemir, Emniyet Amiri Hüray Sancı, Gençlik Spor Genel Müdürü Sağlık İşleri Daire Başkanı Sultan Seyhan, Suluova Karadenizliler Derneği Yönetim Kurulu üyeleri, Trabzon’dan teşrif eden misafirler, daire amirleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.


Dernek Başkanı Bayram Öztürk yaptığı konuşmada; Anadolu kültürünün zenginliklerinden ve Anadolu kültürünün bir parçası olan Karadeniz kültürünün güzelliğinden söz etti. Bugüne kadar yaptıkları birçok hizmetler ve çalışmalardan söz eden Dernek Başkanı Bayram Öztürk, programa katılanlara, destek verenlere, özellikle altyapı hizmeti sunan Taşova Belediye Başkanına ve personeline teşekkür etti.


Bizler de Derneğin yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı teşekkür eder, azimli çalışmalarının devamını dileriz.– – – – –


*Daha fazla resim: 6 sayfalık resim albümümüz için <<<TIKLAYINIZ>>>


** Aşağıda videolar bölümler halinde playlist olarak peş peşe gelecektir. Videonu sağ alt köşesinde üst üste konulmuş evrak gibi simgeye tıkladığınızda çalmaliste(playlist)mizdeki videolar görünecektir. Oradan izleyemediğimiz bölümü seçtiğimizde kalan bölümleri tamamlama imkanı bulabiliriz.


– – – – –

Yorum Ekle