Amasya İtimat

Kamu -Sen Üyeleri Dayanışma Yemeği

Taşova’da Kamu-Sen Üyeleri Dayanışma Yemeğinde Bir Araya Geldi

 

 

Türkiye Kamu Çalışanları Sendikaları Konfederasyonu (Kamu-Sen)Taşova temsilciliği tarafından bir restoranda kaynaşma toplantısı yaptı.

MHP Amasya Milletvekili adayları Mehmet Sarı,Turan Gündoğan,MHP İl Başkanı Kadir Kutay Samsun,Türk Eğitim Sen Amasya temsilcisi Kamil Terzi,MHP İlçe Başkanı Aslan Berber,Erbaa ve Taşova Eski Belediye Başkanları Ahmet Yenihan,Özgür Özdemir ve sendika üyelerinin katıldığı toplantıda konuşan Kamu-Sen Amasya il temsilcisi Şemsettin Dümen

“Bir inancın bir idealin etrafında kenetlenmiş, altın tepsilerle sunulan yandaşlık lokmalarına sırtını dönmüş fazilet ve erdem sahibi dava arkadaşlarım Hepiniz hoş geldiniz şeref verdiniz

Birileri sendikacılığı mevkii, makam, idareciliğe çevirirken bizler yılmadık, çekinmedik adam gibi sendikacılık yaptık çalışanların yanında olduk. Biz Kamu-Sen olarak büyük bir aileyiz.

Bizim kimseyle şahsi sorunumuz yoktur.

Bizim “Ülkenin birlik ve beraberliğini bozmaya çalışanlarla” sorunumuz var. Bizim “Türk Milliyetçiliğini ayaklar altına alanlarla” sorunumuz var. Bizim “Türkiye Cumhuriyeti reklam arasıdır” diyenlerle sorunumuz var”dedi.

 

 

 

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.