İŞ ADAMI MEHMET SARI NIN İFTAR YEMEĞİNE YOĞUN İLGİ VARDI

        İŞ ADAMI MEHMET SARI’NIN İFTAR YEMEĞİNE YOĞUN İLGİ VARDI

 

         Mehmet Sarı Group  sahibi ilçemizin yetiştirdiği iş adamı Mehmet Sarı 30-Ağustos 2010 Pazartesi günü Taşova İftar Çadırında  iftar yemeği verdi.

      Yoğun bir kalabalığın olduğu davette,Kaymakam İbrahim Halil Şivgan, Belde Belediye Başkanları , siyasi parti temsilcileri,sivil toplum kuruluşları temsilcileri,MHP Amasya İl başkanı Fatih Coşar, İl Genel Meclisi Üyeleri  ve vatandaşlar katıldı.

      İftar sonrası Mehmet Sarı; “Taşova’da doğdum işim gereği İstanbul’da yaşıyorum.Bu gün bu daveti düzenlememiz bir siyasi çalışma olamayıp,bir” Gönül seferberliği”dir.İstanbul’un ensevdiğim yanı Taşova’ya dönüşüdür.İftar yemeğine katılımlarınızdan dolayı hepinizden Allah razı olsun” dedi.

      Kaymakam İbrahim Halil Şivgan ise konuşmasında;”Böyle mahşeri bir kalabalıkla açılan iftardan  dolayı çok mutluyum hepinizin bayramını şimdiden kutluyorum “dedi

      Kaymakam İbrahim Halil Şivgan ,Belediye Başkanı Özgür Özdemir ,daire amirleri ve Belde belediye Başkanları ve iş adamı Mehmet Sarı ile birlikte Askerlik Şubesi’inde verilen 30 Ağustos Zafer Bayramı Resepsiyonuna katıldı.

                           CHA-TAŞOVA GAZETESİ

Yorum Ekle