İLÇEMİZ FARKLI BİR GÜN YAŞADI ŞİİR DİNLETİ İLGİ İLE İZLENDİ

      İmam Hatip Lisesi ve Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından organize edilen  “ŞİİR DİNLETİSİ”> etkinliği ilgi ile izlendi.


 


       6 Mayıs 2008 Salı günü Halk Eğitim merkezi salonunda saat 14.00’de başlayan programa; Hakim Hakan  Yiğit, Taşova  Milli Eğitim Müdürü AliRıza Atasoy, Taşova Milli Eğitim Şube Müdürü Hamit Akkoyunlu, Müftü İlyas Akyazı, YEDAŞ İşletme Şefi Mustafa Demir, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Kerim Gezer, okul müdürleri, davetliler ve öğrenciler katıldı.


 


       Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasını müteakip program açılış konuşmasını İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Rıza Atasoy yaptı. Edebiyat öğretmeni İlhan Hoşgit’in hazırladığı programda; Bedri Rahmi Eyüpoğlu, Murathan Mungan, Sebahattin Ali, Cemal Şafi, Ü. Yaşar Oğuzcan, Nurullah Genç, N. Fazıl Kısakürek, Sezai Karakoç, Nazım Hikmet, Bekir Sıtkı Erdoğan, Yahya Kemal Beyatlı, H. Nihat Atsız, Ataol Behramoğlu ve Aşık Veysel gibi ünlü şair ve ozanlarımızın seçkin şiirleri klip ve müzik eşliğinde dinlettirildi. Zaman zaman duygulu anların yaşandığı şiir dinletisi izleyicilerden tam not aldı.

Yorum Ekle