Amasya İtimat

Gürsu Köyü Muhtarı Salih Duman’ın Teşekkür mesajı.

”Değerli köylülerim,
Sizlerin desteği ile köyümüz muhtarlığı görevine dördüncü sefer gelmiş bulunmaktayım.
Dördüncü dönem için siz köylülerimin yoğun isteği kararımı etkiledi ve rakipsiz olarak seçime katıldım. Gösterilen güven nedeniyle köyümüzün her ferdine ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım.
Köyümüz tarihinde üst üste iki defa seçilmek kimseye nasip olmamışken dördüncü defa seçilmenin gururunu yaşarken bunun yüklediği manevi yükün de bilincindeyim. O nedenle muhtarlık heyeti arkadaşlarımla önümüzdeki görev döneminde de çok çalışacak ve her şeyin en iyisine layık köyüm ve köylülerim için her hizmetin getirilmesinin gayreti içinde olacağız.
Geride kalan üç dönemde içme suyu, sulama suyu, yol ve elektrik gibi temel ihtiyaçları nesiller boyu sıkıntı olmayacak şekilde çözüme kavuşturduk. Halen yapımı devam eden köy konağını da inşallah makul bir sürede bitireceğiz. Projelendirilmiş Çağlak Deresi ıslahının da gerçekleşmesi için peşini bırakmayacağız. Bütün işlerimizde feragatla çalışan heyetteki arkadaşlarıma, ayrıca maddi manevi desteğini esirgemeyen başta Gürsu Köyü Derneği ile Cami Derneği olmak üzere bütün köylülerime hasseten şükranlarımı sunarım.”

Yorum Ekle