GÖZ YAŞLARI SEL OLDU…

İstanbul-Kartal, Cevizli Orhantepe mahallesi Sema sokakta 6 Şubat 2019 Çarşamba günü çöken apartmanın altında kalarak vefat eden aslen Dutluk köyünden olup, İstanbul’da kaportacılık yapan Kenan Aydın’ın oğlu Melih Aydın ve torunu Eylül Dervişoğlu’nun cenazeleri 10 Şubat 2019 Pazar günü İstanbul Kartal’da gözyaşları arasında toprağa verildi.

Zeytinlik Ulu Camisinde düzenlenen törene Dervişoğlu ve Aydın Aileleleri,   , Kartal’da çöken binada yakınlarını kaybeden vatandaşlar, Amasya ve Taşovalı yüzlerce vatandaş ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ve İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcısı İsmail Uçar, Taşova Belediye Başkanı Bayram Öztürk, ADEF Genel Başkanı Saim Diken, TAŞDEF Genel Başkanı Hasan Sevran ulusal gazete ve televizyon yayın kuruluşları Amasya ve Taşova dernek yöneticileri katıldı.

Cenazede göz yaşları adeta sel olurken, baba Kenan Aydın,  oğlu Melih Aydın ve torunu Eylül Dervişoğlu’nun tabutunun başında gözyaşlarıyla ağıt yaktı.

 

1,5 yaşındaki Eylül Dervişoğlu’nun babası da uzun süre tabuta sarılarak ağladı.

Melih Aydın ve Eylül Dervişoğlu’nun cenazeleri kılınan cenaze namazının ardından Kartal Mezarlığı’na defnedilmiş olup, Cenab-ı Allah’tan rahmet, Aydın ve Devrişoğlu ailesine sabırlar diliyoruz.

 

 

 

Yorum Ekle