Gençlik Merkezinden Jandarmaya Ziyaret

Taşova Gençlik Merkezi olarak gönüllüleri Afrin harekatındaki kahramanlara manevi destek olmak için İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret etti.
Gençlik Merkezi Müdürü Sercan Şenel ve beraberindeki üyeler, Türk silahlı Kuvvetleri’nin Suriye’nin Afrin bölgesinde gerçekleştirdiği Zeytin Dalı Harekatı dolayısıyla Taşova İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek, askerlere Türk bayrağı ve Kuran-ı Kerim hediye etti.

Türk ordusunun her zaman yanında olduklarını dile getiren Şenel, şunları kaydetti:

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Afrin bölgesinde, teröristleri etkisiz hale getirmek amacıyla 20 Ocak’ta başlatılan ‘Zeytin Dalı Harekatı’nın kararlılıkla devam etmektedir.

Gençlik Merkezi olarak askerlerimizin yanlarında olduğumuzu göstermek ve moral vermek için böyle bir ziyaret planladık. Devletimizin gücü yadsınamaz bir şekilde bu operasyonla ortaya çıkmıştır. Yerli ve milli ihalar, sihalar, tanklarımız, helikopterlerimiz, roketlerimiz ve tüfeklerimizle terör hedeflerini yerle bir ediyoruz. Ülkemiz, terör örgütlerine ve destekçilerine gereken cevabı en güçlü şekilde veriyor. Yurdumuzu korumak ve düşmanla mücadele etmek için gönüllüyüz. Bizlere de gerek duyulursa seve seve canimizi vermek için hazırız. Rabbim milletimizi korusun ve ordumuzu muzaffer eylesin”dedi.

 

Yorum Ekle