Amasya İtimat

ESENÇAY USTA İLE DEVAM DEDİ…

Esençay Kasabası Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin Covid-19 salgını tedbirleri çerçevesinde ertelenen 13. Olağan Genel Kurul toplantısı 27 Mart 2021 Cumartesi günü Saat:10.00’da Bağcılar Belediyesi Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Kültür Merkezi’nde  başladı.

Açılışı yapmak üzere Yönetim Kurulu adına Başkan Ahmet Usta söz alarak Açılış konuşmasını yaptı. Sonrasında Divan Heyeti seçimini yapılarak; Divan Heyeti başkanlığına İsmail Ulaş, kâtip üyeliklere: Murat Şahin ve Aydın Özdamar seçildi. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasını müteakip gündemin diğer maddelerine geçildi.

2019-2020 dönemi Yönetim Kurulu Faaliyet raporu, Denetleme Kurulu raporları, Kesin Hesaplar okunarak müzakere ve ibra edildi.  2021-2022 dönemi Tahmini Bütçe görüşmesi gündeme alınarak okundu, müzakereye açıldı ve kabul edildi. Dernek organları olan Yönetim Kurulu Asil / Yedek, Denetim Kurulu Asıl / Yedek üye seçimine geçildi;

Tek liste ile girilen seçimler sonunda Ahmet Usta yeniden Esençay Kasabası Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği başkanlığına seçildi. Yönetim ve Denetim kurulu ise şu isimlerden oluştu:

YÖNETİM KURULU ASIL ÜYE YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYE
Ahmet USTA Sami AVCI
Yusuf ÇETİN Ahmet KARA
Lütfi ULAŞ Ercüment ULAŞ
Hamza AKYÜZ Mesut YÜCEL
Osman ÖZDAMAR Derya ARIKAN
Serdal GÜREL Ercan ULAŞ
Aydın ATEŞ İbrahim UĞURLU
DENETLEME KURULU ASIL ÜYE
İsmail USTA
Sami KARA
Murat ÖZCAN

Yorum Ekle