EFE EMLAK & GAYRİMENKUL EMLAK OFİSİ HİZMETE GİRDİ

İlçemiz genç girişimcilerinden Muhammed AYTAŞ Yeşilırmak mh.Hasan AYKAN cd. No:2/B adresinde EFE EMLAK GAYRİMENKUL EMLAK DANIŞMANLIĞI’ nı hizmete sundu.

İlçemizde emlak sektöründe  üçüncüsü açılan emlak ofisinde Ev, Arsa, Dükkan ,Daire , Bağ, Bahçe alım satım ve kiralama işlerinin yanı sıra inşaat sektörü ile ilgili temelden çatıya her türlü inşaat işleri ve Müteahhitlik yapılmaktadır.
Ticaret Bakanlığının yeni taşınmaz ticareti yönetmeliği şartlarına uygun olarak açılan ve Yetkili Emlak Danışmanı olarak faaliyet gösteren  emlak ofisinde Yetkili Emlak Danışmanı olarak faaliyet gösteren İşletmeci Muhammed Aytaş yaptığı açıklamada ; Uzun süredir inşaat sektörünün içinde olmamız sebebiyle emlak işine girdik, emlak konut ya da arsanın teknik özellikleri imarı izinleri hukuki  ve resmi aşamalarını profesyonelce hazırlayıp sizlerin hizmetine sunabiliyoruz. Bizlerin geçmişi inşaattan ve emlaktan gelmektedir, halende inşat işlerine devam ediyoruz,  babam Necmi Aytaş Müteahhit olarak  inşaat bölümüne, ben ise  emlak alım satım kiralama bölümüne bakmaktayım, Taşınmaz ve gayrimenkullerinizin alım satımı ile ilgili değerlendirme yapmak ve ayrıca  inşaat işlerinizle ilgili ücretsiz keşif ve tekliflerimiz için  ofisimize bekliyoruz, Biz işimizi ve müşterilerimizi önemsiyoruz, emlak ve inşaat sektöründe tercihiniz olmaktan mutluluk duyarız, Güzel işlere imza atacağız,   ifadelerini kullandı.

Yorum Ekle