DESTEK YAYLASI ŞENLİĞİ MUHTEŞEMDİ

                       DESTEK YAYLASI  ŞENLİĞİ MUHTEŞEMDİ

 

 

             Destekliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile Destek Belediyesi’nin ortaklaşa hazırladıkları şenlik görülmeye değerdi.

             7-8 Ağustos 2010 Cumartesi –Pazar günü düzenlenen şenlikte, Destek Belediye Başkanı Nizamettin Çingöz  tuvalet ve su gibi  ihtiyaçları giderici yerleri   titizlikle hazırlamış,sahne düzeni ve aydınlanma gibi sorunları da gidermiş olduğu görüldü.

             7 Ağustos 2010 Cumartesi günü başlayan şenliğe İlçe Kaymakam Vekili Vali Yardımcısı Hakan Kubalı  eşleri ile katıldı.Sunuculuğunu Salih Turgut’un yaptığı  şenlik gece 23.00 saatlerine kadar devam etti.

            Pazar günü  de devam eden şenlikte sanatçı Sevim Sezer ve Küçük Mustafa ve piyanist şantör Şenol Öker  katılımcıları türkü ve oyun havaları ila coşturdu.

            Sponsorluğunu Özgür Mobilyanın yaptığı şenliğe Amasya Millet Vekili Akif Gülle ,Amasya Belediye Başkanı  Cafer Özdemir,Taşova Belediye Başkanı Özgür Özdemir,İl genel Meclisi Üyeleri,.Belde Beldeye Başkanları. katıldı. Misafirlere yemek ikramının verildiği yayla şenliği çeşitli hediye çekilişleri ile sona erdi.

 

 

                                          CHA-TAŞOVA GAZETESİ

 

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.