“Demet ve Alişan ile Sabah sabah”ta Boraboy gölü Tanıtımı yayınlandı…

“Demet ve Alişan ile Sabah sabah” programında yayınlanmak üzere ilçemiz Boraboy gölü ve Kızgüldüren köylerinde çekimler yapılmıştı.

Star televizyonunda sabah kuşağında hafta içi hergün yayınlanan program ekibi 25 Şubat 2021 Perşembe günü Kızgüldüren’de Nazike ile Süleyman Söyler çiftinin konuğu olmuşlardı.

İyilik Hareketi Derneği Başkanı Kasım Alper Özdemir organizesinde aynı gün Boraboy gölüne çıkan ekip, Boraboy gölümüzün eşsiz güzellikteki kış manzarasında çekimler yaptı. Ekibi, geçtiğimiz yıl kurulan Hünerli Eller Kadın Kooperatifi Başkanı Av. Emine Özcan Özdemir ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı. Ev yemeği; bamya, keşkek, dolma, mantı, açma, börek çeşitleri hazırlayan kooperatif üyeleri cevizli saç yağlısı ve mantı nasıl yapılır konusunda program ekibine bilgiler verdiler.

Taşova Hünerli Eller Kadın Kooperatifi üyelerinin birbirinden güzel yöresel ziyafetleri sergilediği STAR TV ekranlarında yayınlanan Demet ve Alişan ile Sabah Sabah Programında ki Amasya Özel VTR sinden Taşova bölümü..

https://www.facebook.com/tasova.iyilikhareketi.7/posts/267114628413554?notif_id=1618054820275692&notif_t=feedback_reaction_generic_tagged&ref=notif

Programın bir bölümü 8 Nisan 2021 Perşembe günü yayınlanmış olup, kalan bölümü ise önümüzdeki günlerde yayınlanacak.

Yorum Ekle