DEĞİŞİK LEZZETİN ADRESİ MELİHA ABLANIN YERİ FAST FOOD AÇILDI

DEĞİŞİK LEZZETİN ADRESİ MELİHA ABLANIN YERİ FAST  FOOD AÇILDI

 

Meliha Ablanın Yeri Fast Food,  11 Şubat 2012 Cumartesi  günü düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Atatürk Caddesi üzerideki işyerinin açılışına İlçe Kaymakamı İbrahim Halil Şivgan ,önceki Belediye Başkanı Mustafa Korkmaz, İlçe Müftüsü Osman Bircan  Tuğlu ve çok sayıda vatandaşın katılımı ile saat 11.00 de törenle açıldı.

     Merkezi Ünye’de bulunan İşyeri sahibi Ahmet Ele Ünye’de 3 adet daha iş yerinin bulunduğunu burasının 4.cü iş yeri olduğunu açıklarken,  “Meliha Ablanın Yeri Fast Food”un adına uygun tüm ürünleri eksiksiz olarak Taşova halkının damak  beğenisine sunacaklarını dile getirdi. “Alo Paket” servisleri için 312 35 08  telefon edilerek  aralıksız hizmet sunacağını söyledi.  Damak sevkine uygun  zengin menüsü ve hijyenik ortamı ile  “Meliha Ablanın Yeri  Fast Food “ Taşova’ya ve Taşovalılara yakışır bir hizmet vermeyi amaçlıyor.  Aileleriyle birlikte nezih mekânımızda değişik lezzetler tattıracağını açıkladı.

      Açılış töreni  İlçe Müftüsü Osman Bircan Tuğlu’nun duası ile başladı. İlçe Kaymakamı İbrahim Halil Şivgan açılışta yeni açılan işletmenin ilçeye hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu. Kaymakam Şivgan aşçıdan verilecek hizmetlerle bilgi aldıktan sonra ,davetlilere yemek ikramı yapıldı.

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.