ÇELENK SUNMA, FENER ALAYI ve CUMHURİYET YÜRÜYÜŞÜ…

Kaymakam  Ahmet Gökcecik, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 98. yıldönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen Çelenk Sunma törenine katıldı.
28 Ekim Perşembe günü Atatürk Anıtı’na Kaymakamlık ve Belediye Başkanlığı çelenklerinin sunulmasıyla başlayan törende Cumhuriyetimizin Kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve Cumhuriyetimizin kurulmasında emeği geçen Aziz Şehitlerimiz ve Gazilerimizin anısına saygı duruşu gerçekleştirildi ve akabinde İstiklal Marşı’mız okundu.
Programa Kaymakam Ahmet Gökcecik ile birlikte Belediye Başkanı Bayram Öztürk, protokol üyeleri, siyasi parti temsilcileri, daire amirleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlarımız katıldı.ARAÇ KONVOYU  ve FENER ALAYI

Kaymakam Ahmet Gökcecik ve protokol, Cumhuriyet Bayramımız etkinlikleri kapsamında düzenlenen araç konvoyu ve fener alayına katıldı.
28 Ekim Perşembe günü saat 18.00’de Atatürk anıtı önünde başlayan ve Nihat Yıldırım parkına kadar devam eden Fener alayı ve Cumhuriyet yürüyüşüne soğuk havaya rağmen vatandaşlarımız yoğun  bir şekilde katıldı.
 .

Yorum Ekle