Bıttım 100 Saç Bakım Seti

Saç dökülmesi sorunu bir çok insanın karşılaşabileceği bir sorun olarak insanoğlunun tarihinden beri var olan bir durum.

Eski çağlarda bunların için bitkisel çözümlerle bir şeyler yapılmaya çalışılmış ve çeşitli kür ve tarifler bulunmuştur.

Günümüzde yaşanan bilimsel gelişmelerle beraber saç dökülmesi ve kellik problemleri için daha gerçekçi ve kalıcı çözümler üretmek mümkün hale geldi.

Bu konuda son yıllarda öne çıkan ve sabun olarak bilinen bıttımın daha farklı bir versiyonu ortaya çıktı.

Şu an eczanelerde bulunmayan bu ürün internetten satışa sunuluyor. Bıttım 100 set, kelliğe, saç kırıklarına, saç kırana ve sedef hastalığı gibi sorunlarının çözümü için yapılmış bir üründür. Bu tip rahatsızlıklar sonucunda oluşan saç kaybı, saçların cansızlaşması, saçların kötü gözükmesi gibi problemlere çare olmak için üretilen Bıttım 100 set size düzenli kullanılması durumunda 1 ay kadar kısa bir sürede sonuç vereceğini taahhüt ediyor.

Ürünün resmi satış sitesinde yer alan bilgilere göre hiç bir yan etkisi olmayan bu ürünün düzenli ve doğru kullanılmasında halinde 1 ayda 24 bin kadar saç çıkarabileceği söylenmektedir.

Ürün o kadar iddialı ki sitesinde verilen bilgiler göre kel olan birinin çok kısa sürede saçlı hale geleceği çevresindeki insanları şaşırtacağı söyleniyor.

Kullanımı oldukça basit olan ürün saçlarınızı yıkarken şampuan gibi saçlara sürüp köpürtmeniz gerekmektedir.

Bıttım 100 şampuan olarak adlandırabileceğimiz bu ürünü internetten kolayca sipariş verebiliyorsunuz. Türkiye’nin her yerine anlaşmalı olan Yurtiçi Kargo aracılığıyla tarafınıza ulaştırılıyor. Kargo ücreti tarafınıza ait olmaktadır.

Bıttım 100 setin içeriğinde anagain, minoxidil, ginseng, kara sarımsak bulunmaktadır. Özel bir bileşen bıttım 100 saç köklerini besleyerek yeniden saç çıkmasına yardımcı olmak için oluşturulmuş.

Ürünün resmi satış sitesi https://www.bittim100.site/ adresinde hizmet vermektedir.

Şu an için 1 adet Bıttım 100 set 79 TL, 2 adet alınması durumunda 149 TL, üç adet alınması durumunda ise 189 TL’ye satılmaktadır.

Yorum Ekle