Amasya İtimat

BİR DİZİ ZİYARETLER

Koray Aydın’dan Özdemir ve İyilik Hareketi’ne Övgü

Şair yazar ve İyilik Hareketi Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Kasım Alper Özdemir ve iyilik hareketi gönüllüleri bir dizi etkinlik ve ziyaretler için gittiği Ankara’da İyi Parti Siyasi İşler Başkanı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın, Yerel Yönetimler Başkanı Muğla Milletvekili Metin Ergün ve Ankara Büyükşehir Belediyesi Metropol İmar AŞ YK Başkanı Kerim Zengin ve Ak Parti  eski Ankara ve Amasya Milletvekili Haluk İpek’i ziyaret etti.

Özdemir’e Ankara Erbaalılar Derneği Başkanı Faik Kafalı’da eşlik etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı Ankara Milletvekili Koray Aydın; “Kasım Alper Özdemir kardeşimiz bizim evladımız. Gerek sanatsal çalışmaları gerek kurmuş olduğu dernek ve iyilik çalışmaları çok kıymetli ve bende severek takdir ederek takip ediyorum. Her ana baba böyle evlat yetiştirmez, Kasım Alper bizim için bir değer, eşim de ben de sosyal medyada gurur duyarak çocuklarla olan o muhabbetleri izliyoruz. Her daim desteğimiz devam edecektir” dedi.

Şair-Yazar Özdemir ise sosyal medya sayfalarında ziyareti paylaşarak teşekkürlerini iletti.

Ya Rabbi tadına bütün milletin,
Varacağı bayramlara eriştir
Milletinin yarasını devletin,
Saracağı bayramlara eriştir..

Devletin milletin verip el ele
Kimsenin kimseyi etmeden köle,
Zenginin fakirin gönül gönüle
Gireceği günlere eriştir..

Ozan Arif

Özdemir duygularını: “Kıymetli büyüğüm Koray Aydın Bakanımızı makamında ziyaret edip sohbet ettik. Sn. Aydın, Makedonya’dan Deprem bölgelerine kadar çocuklarla ve insanlık ile ilgili bütün iyilik hareketi faaliyetlerimizi takip ettiğini söyleyerek bizleri ağırladı ve tebrik etti. Yoğun siyasi gündemin dışında iyiliği sanatı ve futbolu konuştuk.. Bende şahsıma olan her daim ilgi ve desteği için teşekkür ediyorum. Rabbim razı olsun” şeklinde ifade etti.

Yorum Ekle