BAYRAM HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR

24-27 Eylül 2015 tarihleri arasında kutlayacağımız Kurban Bayramının hazırlıkları sürüyor.

İlçemiz Belediye Başkanı Bayram Öztürk,  halkımızın rahat ve huzur içerisinde bir Kurban Bayramı geçirmesi için tüm hazırlıkların devam ettiğini söyledi.

Öztürk, Kurban Bayramı tatili süresince Taşova Belediyesine bağlı Zabıta Amirliği, Fen İşleri Müdürlüğü, İtfaiye Amirliği, Otogar Müdürlüğü ve nöbetçi ekiplerin 24 saat görev başında olacaklarını belirtti.

İlçemiz Belediyesi mezbahanesinin bayramın birinci gününden üçüncü gününe kadar hizmet vereceğini söyleyen Öztürk, “Kurban kesim alanlarımız belirlendi. Vatandaşlarımız güzel, huzurlu, temiz bir kurban bayramını geçirmesi için gerekli olan çalışmalarımız devam ediyor. Halkımızın bayramda sıkıntı yaşamaması için tüm ekiplerimiz görevleri başında olacak” dedi.

Vatandaşların herhangi bir sıkıntı durumunda 153 veya 110 nolu telefonları arayabileceklerini vurgulayan Öztürk, “İlçemizde hizmet veren ekmek fırınları bayramın ikinci gününden itibaren nöbetleşe hizmet verecek. Halkımızın bayram tatilini rahat, huzurlu ve sorunsuz geçirmesi için önlemlerimizi aldık” şeklinde konuştu.

Yorum Ekle