BAŞKAN ÖZDEMİR GAZETECİLERLE BİR ARAYA GELDİ

“10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısı ile Taşova Orman Köylüleri Sosyal Yardımlaşma Derneği TOKSOY Başkanı Kazım Özdemir, ilçemizde görev yapan basın kuruluş temsilcileri ile akşam yemeğinde bir araya geldi.

10 Ocak 2018 günü akşam Çadır restorantta verilen yemeğe; TOKSOY Başkanı Özdemir, Taşova Havadis gazetesi muhabir Ahmet Günaydın, TRT muhabiri Cesarettin Tuzla, Anadolu Ajansı AA muhabiri Tevfik Öztürk, TOKSOY Gençlik kolları üyesi Ufuk Uysal katıldılar.

Dernek Başkanı Kazım Özdemir gazeteciler gününü kutladıktan sonra 2017 yılında yaptıkları faaliyetleri özetleyerek; “7 Ocak 2017 günü derneğimizin kuruluşunun 20. yıldönümü ve Sarıkamış şehitlerinin şehadetinin 102. yıldönümü nedeni ile bir etkinlik yaptık. 14 Mayıs günü Sepetli yaylasında bir piknik düzenledik. 22 Haziran akşamı üyelerimizin de katılımı ile iftar verdik. Dernek olarak üyelerimiz ve yakınlarının acılı ve sevinçli günlerinde yanlarında olduk. Yine bir ilk olarak kadın ve gençlik kollarını oluşturduk. 2018 yılında da faaliyetlerimiz sürecek.” dedi.

Yorum Ekle