Amasya İtimat

Başkan Bayram Öztürk’ten Taşovalı sanatçılara tam destek

03 Temmuz Pazartesi günü makamında sanatçı Elif Dikmen’i kabul eden ilçemiz Belediye Başkanı Bayram Öztürk yaklaşık 1 saat sanatçı Elif Dikmen ve beraberindeki misafirleri ile sohbet etti.

Ziyaret esnasında sanatçıların sorunlarını Başkan Öztürk’e anlatan Elif Dikmen gerek Taşovalı işadamlarının gerek siyasetçilerin sorunları ile ilgilenmelerini beklediklerini belirtti.

Taşova dışından sanatçılara daha çok önem verildiğini anlatan Elif Dikmen; “Hani bir atasözümüz vardır ya, ev danasından öküz olmaz diye, çok doğru bir atasözümüz. Bu bölgenin sanatçılarıyız fakat bölge insanımızdan ilgi bulamıyoruz.” Dedi.

Başkan Öztürk, sanatçı Elif Dikmen’in nezaket ziyaretinden dolayı mutlu olduklarını belirtirken Taşovalı sanatçılarımıza imkanlarımız nispetinde destek olacaklarını belirterek ilçemizde belediyenin düzenleyeceği etkinliklerde yöre sanatçılarını tercih edeceklerini belirtterek: “Taşova Sivil Toplum kuruluşlarının da Taşovalı sanatçıları tercih ederek sanat ve sanatçı dayanışması sağlanmalıdır.” Dedi.

Sanatçı Elif Dikmen; “İlçe Belediye Başkanımız Bayram Öztürk’ün biz sanatçılara gerekli destek sözü bizleri mutlu etmiştir. Sayın Başkanımıza çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Ziyaret Elif Dikmen’in yeni çıkan müzik cdsini başkana imzalayarak hediye etmesi ile son buldu.

Yorum Ekle