Anadolu Sağlık Meslek Lisesinden Esinti

ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİ ESİNTİ DERGİSİNİN İLK SAYISINI YAYINLADI 

Taşova Süleyman Bursalı Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, öğretmen ve öğrencileri tarafından hazırlanan  “Esinti” adlı derginin ilk sayısı çıktı.

Okul Müdürü Fesih Aktaş, bir grup öğretmen ve öğrenci ile birlikte Kaymakam Engin Uysal’ı makamında ziyaret ederek katkılarından dolayı teşekkür etti.

Kaymakam Engin Uysal; “Hazırlık aşamasında derginizi satır satır okuyacağıma dair söz vermiştim. Derginiz elime ulaştı ve okumaya başladım. Bir üniversite dergisini aratmayacak nitelikte, dolu ve düzeyli bir eser olmuş. Kültürümüze ait motiflerin işlendiğini görmekten son derece memnun olduğumu belirtmek istiyorum. Yani, kısaca bizi ifade eden, bize özgü bir çalışma olmuş diyebilirim. Ayrıca yıllar önce mezun olmuş öğrencilerine de yer vermiş olması dergiye ayrı bir güzellik kazandırmıştır.

Öğrencilerimiz tarafından büyük bir özveri ile hazırlanan Okul Dergisini Başarılı Buluyor ve Özgüvenlerini kazanmaları açısından çok önemsiyorum, öğrencilerimiz başta olmak üzere emeği geçen herkese öğretmenlerimize, idarecilerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.