ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ AMASYA SEVGİ EVLERİ GEZİSİ

ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ AMASYA SEVGİ EVLERİ GEZİSİ

İlçemiz Anadolu İmam Hatip Lisesi Gezi İnceleme Kulübü 06/12/2014 Cumartesi günü Amasya Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı kimsesiz küçük çocukların barındığı Sevgi Evleri’ne ziyaret gerçekleştirdi.

Çok duygusal anların yaşandığı geziye 17 öğrenci ile birlikte Tarih Öğretmeni Eren Baloğlu, Coğrafya Öğretmeni Hakan Kalelioğlu, Biyoloji Öğretmeni Rabia Bacanak ve Meslek Dersleri Öğretmeni Ahmet Çoban, Ahmet Özkan eşlik ettiler.

Gezi Koordinatör Öğretmeni Eren Baloğlu: Faaliyetin, öğrencilerin sosyal yönlerinin gelişmesi açısından ve öğrencilerde anne-baba sevgisi ve aile kurumunun öneminin anlaşılması bakımından faydalı geçtiğini gözlemlediği belirtti. Ayrıca faaliyetin hazırlanmasında ve uygulanmasında emeği geçen Okul Müdürü Ali Öker’e, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Amasya Yetiştirme Yurdu Müdürü, bize ziyaretimizde her türlü kolaylığı sağlayan Abidin Özcan Bey’e teşekkür ederiz, dedi.


—gezi_albumu——>


—tüm_foto_arşiv—->

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberMEVLÂNÂ’YI ANLAMAK
Sonraki haberBORABOY’DA DİN GÖREVLİLERİ AKŞAM KURAN KURSU AÇTILAR
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasova05tumarsiv?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.