Amasya İtimat

AMASYASPOR RAKİBİNİ PUANSIZ YOLLADI (Puan Durumu)

Amasyaspor Futbol Kulübü 3.lig 1.grup 32. hafta maçında kendi saha ve taraftarı önünde Ağrı 1970 Spor’u puansız yolladı.

Amasya 12 Haziran stadyumunda oynana Amasyaspor  Ağrı 1970 Spor maçına konuk Ağrı 1970 Spor’lu vuruşuyla başladı. Her iki takımda karşılaşmanın ilk dakikası itibarıyla bir birlerini kontrol ederek maça başladı karşılıklı ataklarla karşılaşmanın ilk yarısında takımlardan gol sesi çıkmayınca ilk yarı 0-0 sona erdi.

Amasyaspor,  Ağrı 1970 Spor maçının ikinci yarısı Amasyaspor  futbolcularının vuruşuyla başladı. Gol arayışı içinde olan ev sahibi Amasyaspor karşılaşmanın 51. dakikasında Amasyaspor  atağında Cuma Ali Üzüm ortaladı, Ethem Mercan Pülgir nefis kafa vuruşuyla hem Ağrı 1970 Spor kalecisi Göktan Cörüt’ü, hem de meşin yuvarlağı ayrı ayrı köşelere göndererek 1-0 öne geçti. Amasyaspor gol sonrası ataklarını sıklaştırırken 67. dakikada bu kez Can Morgül ortaladı Taha Aydınlı nefis vurdu, meşin yuvarlak fileleri bir kez daha havalandırdı ve durum 2-0 oldu. Karşılaşmanı sonlarına doğru Amasyaspor  adına Yakup Ramazan Zorlu’nun kafa vuruşu direkten döndü bu pozisyonla beraber Amasyaspor  bir golden olurken sahada hiç bir varlık gösteremeyen Ağrı 1970 Spor, Amasyaspor  deplasmanından Ağrı’ya puansız döndü.

Yorum Ekle