Amasya İtimat

AMASYA’da ÇEKİLEN DİZİ ARALIK’TA BAŞLIYOR

Haber: Ahmet Şimşek

Star TV de oynanması planlanan dizi yayına hazır hale geldi. “KADERİMİN OYUNU” 2 Aralık Cuma günü STAR TV de yayınlanacak olup, dizi  çekimleri Amasya’da gerçekleştiriliyor.

      Amasya Valisi Mustafa Masatlı ve Belediye Başkanı Mehmet Sarı, kentte çekimlerine başlanan ‘Kaderimin Oyunu’ adlı dizinin setine ziyarette bulundular. Ekipteki oyuncularla ve yöneticilerle sohbet ettiler. Tanıtıma ihtiyacı olan 8 bin 500 yıllık kenti  Amasya turizm yoluyla dünyaya tanıtmak istediklerini vurgulayan Belediye Başkanı Sarı dizi ekibine her türlü desteği vereceklerini söyledi.

Doğal bir film platosunu olarak değerlendirdiği Amasya’da dizinin ilk 3 bölümünün çekimini yapacaklarını anlatan Emre Kabakuşak, Masatlı ve Sarı’ya teşekkür etti.

    Akın Akınözü ve Öykü Karayel ikilisini “Kaderimin Oyunu” adlı dizide başrolde bir araya geldiler.

     Meriç Aral, Kaan Çakır ve Esra Dermancıoğlu gibi kendisini kanıtlamış isimler dizinin ekibinde yer alıyor. NGM Medya tarafından oyuncular ile görüşmeler yapılarak anlaşma sağlandı.

    Ardından ise Cemre Melis Çınar’ın dizide Meral karakterini canlandıracağı öğrenildi. Hercai dizisindeki Miran karakteri ile kısa sürede ünlenen oyuncu, şimdi çok farklı bir karakter ile önemli bir sınav verecek. Başarılı olacağına kesin gözüyle görülüyor. Biz de AMASYA MEDYA olarak dizi ekibine başarılar dileriz.

05amasyam05 Haber-2021

Yorum Ekle