AMASYA ÜNİVERSİTESİ GENEL SEKRETERİ ÖZYURT YÜKSEK OKUL İÇİN GELDİ

AMASYA ÜNİVERSİTESİ GENEL SEKRETERİ ÖZYURT

Amasya Üniversitesi Genel Sekreteri Hasan Özyurt, Taşova Meslek Yüksek Okulu’nun açılması ile ilgili Kaymakam Engin Uysal ve Belediye Başkanı Özgür Özdemir ile Taşova Meslek Yüksek Okulu irtibat ofisinde bir görüşme yaptı.

Genel Sekreter Özyurt ”Amasya Üniversitesi olarak Taşova’ya açmayı düşündüğümüz ve YÖK tarafından da onaylanan Meslek Yüksek Okulu için yapılan çalışmaların son durumunu değerlendirmek için bir ziyarette bulunduk.

Meslek Yüksek Okulu’nun açılması için Kaymakamlık ve Belediye olarak çalışmaların sonuna geldik.Hep beraber Meslek Yüksek Okulumuzu açmayı hedefliyoruz.”dedi. Yeni bir bina için hayırsever bir vatandaşımızın katkısının da olacağını açıklayan Özyurt;”Taşova Meslek Yüksek okulunun açılması için tüm gayretimizi sarf edeceğiz.” dedi.

Taşova Kaymakamı Engin Uysal;“Meslek Yüksek okulunun inşaatı çalışmalarının değerlendirilmesi yapıldı. Okulun inşaat süreci inşallah yakında başlayacak olup o süreçte MYO Müdürümüz,üniversite yetkili ve çalışanlarımız için Kaymakamlığımız bünyesinde Taşova MYO İrtibat Ofisimiz faal hale getirilmiştir.” dedi.

Belediye Başkanı Özgür Özdemir ”Meslek Yüksek okulun açılması ve eğitim öğretime başlaması için belediye olarak her türlü desteği vermeye hazırız .” dedi.

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.