AMASYA EĞİTİM-BİR SEN’DEN MUSTAFA TÜMER’E ZİYARET

Amasya Eğitim Bir Sen’den Mustafa Tümer’e Ziyaret

Amasya Eğitim Bir Sen Şube Başkanı Kerem Camcı ,Taşova İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Camcı “Taşova ilçe milli eğitim müdürlüğüne atanan Mustafa Tümer kardeşimize hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Sayın müdürümüzün bu görevi layığı ile yapacağına güvenimiz tam. Eğitim ve öğretimin her kademesinde başarı ile görev yapmış bir kardeşimiz olarak sayın ilçe Milli Eğitim müdürümüzün okullarımızı çağdaş eğitim seviyelerine taşıyacağına yürekten inanıyor ve destekliyoruz” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Tümer, “Yapılan bu nazik ziyaretten dolayı memnun oldum. Sendikalar toplumumuzun hür sesleridir, kanunlar çerçevesinde bu tür çalışmaları destekliyorum” dedi.

Camcı’ya yönetim kurulu üyeleri ve Taşova Eğitim Birsen İlçe Yönetimi de eşlik etti.

resim1_amasya_ebs_mem_ziyaret

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberALPASLAN ORTAOKULU ÖĞRENCİSİ ERHASAN KELEŞ SEVENLERİNİ YASA BOĞDU
Sonraki haberBU NE REZALET
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasovapdfhaber05?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581